Neohodnoceno

Immax NEO Smart senzor teploty a vlhkosti, Zigbee 3.0

Skladem (>50 ks)
Kód: 07522L
Značka: Immax
525 Kč –4 % 499 Kč / ks 412,40 Kč bez DPH

Hodnoty teploty a vlkosti můžete sledovat také vzdáleně, slouží k vytvoření automatizace chytré domácnosti. Pomocí Immax NEO chytré brány (lze dokoupit samostatně) můžete informace ze senzoru dostávat do aplikace IMMAX NEO PRO.
Po připojení k síti Vaší chytré domácnosti, budete moci sledovat aktuální teplotu a vlhkost prostřednictvím mobilní aplikace IMMAX NEO PRO vždy a všude. Stačí Vám jen přístup k internetu. V mobilní aplikaci můžete také zpětně sledovat vývoj teploty v minulosti. S informacemi o aktuální teplotě a vlhkosti můžete navíc vytvářet automatizace Vaší chytré domácnosti. V aplikaci lze programovat automatizace na základě tří hodnot: teplota, vlhkost, stav baterie.
Při instalaci (senzor lze snadno nalepit kamkoli), dbejte na skutečnost, že senzor nesmí přijít do přímého kontaktu s vodou. Další důležitou podmínkou je aby byl senzor v dosahu chytré brány. POZOR - toto není WiFi senzor, vyžaduje Immax NEO chytrou bránu (lze dokoupit samostatně), popřípadě jiný Tuya hub/bridge/gateway na platformě, který komunikuje pomocí standardu ZigBee 3.0. Systém je plně kompatibilní se systémy iOS, Android, Amazon Alexa, Apple Siri zkratky, Google Assistant, TUYA, Lidl.

Technická specifikace:
Protokol: ZigBee 3.0
Frekvence: 2400MHz~2483.5MHz
Maximální RF výstupní výkon: ZigBee:10dBm - max 19dBm
Bezdrátový dosah: 30 m přímá viditelnost, 10 m v zastavěném prostoru
Zdroj energie: 1x baterie 3V CR2032
Provozní napětí: 2.4V-3.3V
Průměrný provozní proud: 5 mA (Zigbee)
Pohotovostní proud: < 3uA
Výdrž baterie: 6 - 8 měsíců
Detekce údajů: detekce teploty a vlhkosti probíhá každých 5 vteřin
Aktualizace údajů: když je změna teploty větší než 0,6 stupně nebo změna vlhkosti je větší než 6%; ve výchozím nastavení se odesílají data do aplikace každých 30 minut
Provozní teplota: -10°C až + 50°C
Provozní vlhkost: maximálně 95% (bez kondenzace)
Certifikáty: CE
Rozměry: 40x40x12mm

Obsah balení: senzor, uživatelský manuál

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: