Oprawa wisząca 24V Dual White D800 Up & Down 186W
Premiumowa lampa wisząca na 24V DC z technologią Dual White jest idealnym rozwiązaniem do profesjonalnego i domowego oświetlenia. Kombinacja górnego i dolnego światła tworzy kompleksowe rozwiązanie oświetleniowe – bezpośrednie oświetlenie w dół zapewnia wysokiej jakości światło robocze, podczas gdy pośrednie oświetlenie w górę tworzy przyjemną atmosferę i optycznie powiększa przestrzeń.
Każdy kierunek ma moc 93 W, całkowita moc wynosi 186 W. Oba kierunki można sterować całkowicie niezależnie, dzięki czemu dokładnie ustawisz intensywność i temperaturę światła zgodnie z bieżącymi potrzebami. Przy średnicy 800 mm lampa jest odpowiednia dla większych pomieszczeń, biur, salonów lub reprezentacyjnych przestrzeni.
| Kategoria: | Oprawy wiszące |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| EAN: | Wybierz wariant |
| Napięcie: | 24V DC |
| Wejście zasilania: | 93W / 186W / 93W |
| Strumień świetlny: | |
| Chromatyczność: | Zakres (2000K – 6000K) |
| Kąt świecenia: | 120° |
| Możliwość ściemniania: | Korzystanie ze ściemniacza PWM |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra>90 |
| Materiał obudowy: | Aluminium + dyfuzor PC |
| Wymiar: | Ø800 x 50 x 60mm |
| Długość kabla: | 1,5m |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Certyfikacja: | CE, RoHS |
