Reflektor 24V Dual White D65 18W IP65
Nowoczesny reflektor LED na 24V DC z technologią Dual White umożliwia płynną zmianę temperatury światła od ciepłej do zimnej bieli, dzięki czemu łatwo stworzysz idealną atmosferę dla każdej sytuacji. Jest idealny do oświetlenia zewnętrznego ogrodów, ścieżek, drzew lub fasad.
Reflektor ma wytrzymałą konstrukcję z ochroną IP65, więc bez problemu wytrzyma deszcz i bardziej wymagające warunki zewnętrzne. Dzięki dołączonemu kolankowi można go łatwo wbić w ziemię i elastycznie umieścić dokładnie tam, gdzie jest potrzebny.
| Kategoria: | Zahradní osvětlení |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| EAN: | 8595740804008 |
| Napięcie: | 24V DC |
| Wejście zasilania: | 9W / 18W / 9W |
| Strumień świetlny: | 798lm / 1782lm / 971lm |
| Chromatyczność: | Zakres (2000K – 6000K) |
| Kąt świecenia: | 60° |
| Możliwość ściemniania: | Korzystanie ze ściemniacza PWM |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra>90 |
| Materiał obudowy: | Aluminium + PVC |
| Wymiar: | Ø65 x 95mm |
| Pokrycie: | IP65 |
| Certyfikacja: | CE, RoHS |
Zaangażowanie:
Czerwony przewód: +24V
Żółty przewód: WW 2000K
Czarny przewód: CW 6000K
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
