Światło ogrodowe 24V Dual White W160 24W IP65
Stylowa lampa ogrodowa na 24V DC z technologią Dual White umożliwia płynne dostosowanie temperatury światła od ciepłej do zimnej bieli. Dzięki temu łatwo dostosowujesz oświetlenie do aktualnego nastroju lub potrzeb przestrzeni.
Lampa jest zaprojektowana do użytku na zewnątrz i dzięki ochronie IP65 odporny na deszcz i kurz. Jest idealna do oświetlenia ogrodów, ścieżek, pojazdów lub tarasów.
| Kategoria: | Zahradní osvětlení |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| EAN: | 8595740804107 |
| Napięcie: | 24V DC |
| Wejście zasilania: | 12W / 24W / 12W |
| Strumień świetlny: | 670lm / 1579lm / 879lm |
| Chromatyczność: | Zakres (2000K – 6000K) |
| Kąt świecenia: | 360° |
| Możliwość ściemniania: | Korzystanie ze ściemniacza PWM |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra>90 |
| Materiał obudowy: | Aluminium + PVC |
| Wymiar: | 160 x 57 x 600mm |
| Pokrycie: | IP65 |
| Certyfikacja: | CE, RoHS |
Zaangażowanie:
Czerwony przewód: +24V
Żółty przewód: WW 2000K
Czarny przewód: CW 6000K
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
