Světla Kama Lights – klíč k pohodlí a produktivitě

clenek_vyhody_kama_light

Světlo hraje nepopiratelnou roli v našem životě a ovlivňuje, jak se cítíme v dané místnosti. Je dokázáno, že světlo má zásadní vliv na naši psychiku. Různé barvy a intenzity světla jsou vhodné pro různé činnosti – od čtení a relaxace, po produktivitu a aktivitu.

Na chladné zimní večery můžete vytvořit útulnou atmosféru s teplým bílým světlem, které zahřeje vaši duši, i když venku mrzne. Když potřebujete více energie, zvolíte studenější bílou barvu, která dodá vašemu prostoru moderní vzhled.

Díky našemu Dual White osvětlení můžete světlo v domácnosti neustále přizpůsobovat aktuálním potřebám a podmínkám. Nastavte si světlo přesně tak, jak chcete, ať už chcete odpočívat nebo jste plní elánu. Vaše osvětlení bude pracovat pro vás.

Výhody světel Kama Lights

Ikony_2  Dual White (změna teploty bílé barvy světla):

  • Variabilní chromatičnost: Světla Kama Lights jsou Dual White, což umožňuje variabilní nastavení teploty barvy světla od teplého 2000K, které zaručuje příjemné světlo pro relaxaci, až po studené 6000K, které simuluje teplotu slunce v rozmezí 5000-5500K. V průběhu dne tak můžete snadno přepínat mezi různými teplotami světla podle vašich potřeb. Kolem hodnoty 4000K, která je dostupná při téměř plném výkonu světla, poskytuje ideální podmínky pro práci a koncentraci.

ikona   Napájení 24V DC:

  • Efektivní a bezpečné napětí: Naše světla jsou navržena pro napájení s napětím 24V DC. Toto napájení je efektivní a zároveň bezpečné, což zabrání úrazu elektrickým proudem nebo případného požáru od jiskření.

Ikony_3_1   Stmívatelné pomocí PWM:

  • Snižuje spotřebu a šetří váš zrak: Kama Lights jsou PWM (Pulse Width Modulation) stmívatelná, což umožňuje plynulé stmívání světel. Díky tomu, můžete snadno upravit intenzitu osvětlení podle svých preferencí a potřeb.

Ikony_4   Vysoký index podání barev (CRI>90):

  • Věrné podáni barev: Kama Lights dosahují vysokého indexu barevného rozlišení (CRI), což znamená, že dokážou věrně reprodukovat barvy. To je důležité v různých situacích, mimojiné v uměleckých projektech nebo v místnostech, kde je důležité, aby barvy vypadaly přirozeně.

Ikony_6   Flicker Free (bez blikání):

  • Zamezení blikání: Naše světla jsou navržena tak, aby minimalizovala blikání (flicker) světla. To je důležité pro pohodlí očí a snížení únavy při dlouhodobém vystavení světlu.

Ikony_7   Kompatibilita se Smart Home systémy:

  • Jednoduchá Integrace: Světla Kama Lights jsou kompatibilní se Smart Home systémy, jako jsou Loxone, Taphome a mnoho dalších. Lze je tedy snadno integrovat do vašeho smart systému a ovládat je pomocí chytrých zařízení. To přináší větší pohodlí a možnost centralizovaného řízení osvětlení ve vašem domě.

download   Jedinečné svítidlo 24V DC Dual White na míru:

  • Zajistěte si svítidlo, které neexistuje v naší nabídce: Jsme tu, abychom uspokojili vaše nejsofistikovanější osvětlovací potřeby. S možností vytvoření jiného svítidla, které nenajdete v naší standardní nabídce, na platformě 24V DC Dual White, vám dáváme možnost vytvořit jedinečné světlo, které bude dokonale vyhovovat vašemu prostoru. Vaše světlo, vaše individualita.

Světla Kama Lights přinášejí flexibilitu, vysokou kvalitu osvětlení a kompatibilitu s moderními technologiemi, což umožňuje snadnou personalizaci osvětlení ve vašem domě a jeho integraci do chytrých domácích systémů.