Dual White osvětlení: Perfektní kombinace komfortu a efektivity

clanek_dual_white

Ukázka změny teploty barvy světla od teplou bílou (2000K) po studenou (6000K) tzv. Dual White.

Chcete-li udělat z vašeho domova nebo pracovního prostoru opravdový ráj pro relaxaci, kreativitu a produktivitu, Dual White osvětlení je tím pravým řešením. Toto revoluční osvětlení vám dává do rukou kouzelnou hůlku, kterou můžete využít ke změně atmosféry dle vašich aktuálních potřeb a nálad.

Jak to funguje?

Dual White osvětlení vám poskytuje dvě základní teploty světla: teplé bílé a studené bílé. To znamená, že se můžete pohybovat od intenzivního pracovního osvětlení, které podporuje vaši koncentraci, až po chvíle relaxace s jemným, uklidňujícím světlem. Osvětlení může být také nastaveno na jakýkoli odstín mezi těmito dvěma krajními body. V případě světel Kama Lights je tato stupnice od 2000K po 6000K. 

Kde Dual White osvětlení vyniká?

Díky své unikátní flexibilitě a schopnosti měnit atmosféru v místnosti, je Dual White osvětlení vhodné pro širokou škálu aplikací. Zkuste si ho představit v obývacím pokoji, kde může vytvořit teplé a pohodlné prostředí pro večerní filmový večer, a rázem se stát kvalitním pracovním světlem během dne. Toto osvětlení je ideální i pro kuchyně, kanceláře a všechny další prostory, kde se požadavky na světlo často mění.

Proč si vybrat Dual White osvětlení?

 • Proměnlivé nálady
  Dual White osvětlení vám dává kouzelnou hůlku do ruky - jedinečnou schopnost vytvořit různé nálady a atmosféry ve vašem prostoru prostřednictvím různých teplot světla. Od jemného a uklidňujícího teplého světla až po intenzivní, studené světlo, které podporuje koncentraci a produktivitu.
 • Univerzální použití
  Osvětlení tohoto typu je neuvěřitelně univerzální. Zdokonalí váš domov, kuchyň, pracovnu nebo kancelář - prostě jakýkoli prostor, kde se předpokládá, že požadavky na světlo se budou měnit. Dual White osvětlení může být vaším relaxačním společníkem během večerního filmového večera a pak se v okamžiku přizpůsobit do podoby účinného pracovního světla, abyste byli výkonní během dne.
 • Důraz na výkon a efektivitu
  Není to jen o náladě a atmosféře. Dual White osvětlení je také o výkonu a efektivitě. S využitím této technologie můžete šetřit energii a maximalizovat efekt světla, což v konečném důsledku znamená nižší náklady a šetrný přístup k životnímu prostředí.
 • Psychická pohoda
  Víme, jak důležitá je psychická pohoda v našich domovech a pracovních prostorech. Dual White osvětlení vám umožňuje vytvářet prostředí, ve kterém se cítíte dobře a pohodlně, což může ovlivnit váš celkový zážitek a pohodu v daném prostoru.
 • Podpora produktivity
  Jeho schopnost rychle se přizpůsobit aktuálním potřebám prostoru pomáhá podporovat produktivitu a koncentraci. Ať už jste na práci, studujete nebo relaxujete, Dual White osvětlení vám umožní dosáhnout optimálního osvětlení pro vaše aktuální aktivity.

Dual White osvětlení je tou správnou volbou pro ty, kteří chtějí osvětlení, které se přizpůsobí jejich potřebám. Otevřete dveře k nové úrovni osvětlení a zažijte, jak se váš prostor stane více živým, produktivním a relaxačním.